Sivilce Lekelerine Doğal Çözüm (Limon Suyu)

Sivilce Lekelerine Çözüm

Akne izlerinden zaten bıktınız ve sivilce ürünleri veya sivilce tedavileri hakkında daha fazla bir şey bilmek istemiyorsanız, evde yapabileceğiniz doğal bir tedaviyi test etmeye başlamanın zamanı geldi.
Büyük Sırrını ortaya çıkarmaya hazır mısın … Limon Suyu

Limon suyu ile iyi bir muamele tüm sivilce izlerini yok edebilir, sivilce sorununun ciddiyetine bağlı olarak 1 gün veya 2 hafta veya 3 ay boyunca kullanılabilir, benim özel durumumda oldukça hızlı iyileşme sağladı , sivilce lekelerim oldukça fazla olmasına rağmen kısa sürede sivice lekelerine çözüm oldu.

Şimdi, neden limon suyu?

sivilce leke giderme
Sivilce lekelerini limon suyu ile giderebilirsiniz

Basit … Limon suyu, ölü cildi değiştirmek için yeni hücrelerin büyümesini uyaran asit içerir, biraz kokar, ancak etkilenen bölgede yatmadan önce kullanabilirsiniz, hatta sivilceyi tedavi etmek için kullanan insanlar var ama çok dikkatli olmalısın.

Sivilce izleri ile başa çıkmak çok basittir, ilk önce yüzünüzü ılık suyla yıkayın, daha sonra bir pamuk topuyla birkaç damla limon suyu uygulayın ve yavaşça izlerine sürün, yaklaşık 10 dakika bekleyin ve ardından hepsini suyla yıkayın. özel gliserin sabunu ve su.

En önemlisi, limon suyunun cildinizi lekeleyebileceğini unutmayın, bu konuda, tedaviyi uyguladıktan sonra güneşe çıkmanız durumunda lekeleri önlemek için bir çeşit güneş kremi kullanmanızı öneririm.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir